TÜRKİYENİN İLK KPSS DERSHANESİ

 

KPSS maratonuna hazırlanan siz değerli arkadaşlar,

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan bir sınavdır.

İlk olarak 1999'da başlayan Devlet Memurluğu Sınavı (DMS), 2001'de Kurumlar için Merkezi Eleme Sınavı (KMS) oldu ve 2002 yılından itibaren de Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) adıyla düzenlenmeye devam etmektedir. Kurumumuz DMS’den beri Türkiye’nin memurluğa hazırlayan İLK dershanesi olarak geçen her gün yenilikçi,özgün ve öncü kimliğiyle bu yolda sizlerin yanında olmuştur.

Geleceğinizi devlet garantisiyle taçlandırmak istediğiniz hayallerinizde ERKAN EĞİTİM KURUMLARI olarak her an yanınızdayız.

KPSS yaklaşık 1milyon 300 bin kişinin girdiği bir sınavdır.Sistemli,planlı çalışmayla istenilen puanların alınmasının hiç de zor olmadığı gözlerden kaçmamaktadır..Tek ihtiyacınız olan,uzman bir elin sizi yönlendirmesidir.Eğer ki farkınızı yaratıp bu yolda ben de varım diyenlerdenseniz sizlere eşlik  etmek bizler için büyük bir keyif olacaktır.

Erkan Eğitim Kurumları olarak DMS'den bugüne binlerce adayımızla el ele yürüdük ve atanma heyecanlarına şahitlik ettik.Başarılarımızı TÜRKİYE ve ADANA 1.likleri ve birçok dereceyle taçlandırdık.Şimdi sıra sizde,atananlar arasında yerinizi almak istiyorsanız adresiniz kariyer yolunuz olan ERKAN EĞİTİM KURUMLARI.

 

İŞİMİZ EĞİTİM GÜCÜMÜZÜ SİZLERDEN ALIYORUZ...

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis