Her zaman en iyinin peşinde olduk. Birilerinin hayatında iyi bir şeyler yapıp, mutlu etmek ve mutlu olmak için çalıştık. Kurucumuz Hatip  HATİPOĞLU ‘nun, 1988 yılında Özel Erkan Eğitim Kurumları’nı açması da bu yoldaki ilk adımımız oldu.

Adana bizim evimiz ve bu şehirdeki herkes bizim ailemizdi. Biz onlara duyduğumuz saygı ve sevgiyle çalıştık. Onlarda bunu karşılıksız bırakmayıp bize güvendiler, destek oldular. İnsanları mutlu ettikçe, daha fazla insana ulaşabileceğimize olan inancımız da arttı. Böylece Erkan Eğitim Kurumlarında onlarca mesleki kurs  ile başlayan hikayemiz, Erkan Okullarının kurulmasıyla daha da heyecanlaştı.

35 yıldır yaptığımız her çalışmada ilk olmayı başardık. Her zaman en iyi teknolojileri, en iyi hizmetlerle birleştirerek sunduk. Hala da bölgemizde  örnek ve öncü bir kurum olmaya devam ediyoruz. Daha iyi bir gelecek, barış ve huzur dolu bir toplum ve daha fazla, çok daha fazla insanı mutlu edebilmek için çalışıyoruz. Biliyoruz ki hayallerimize giden yolun henüz başındayız. Çalışmamız gereken daha yüzlerce 35 yıl, yetiştirmemiz gereken binlerce nesil var. Biz buradayız ve Erkan ailesi olarak tek istediğimiz şey zamanda iz bırakmak. Biliyoruz ki bunu ancak ‘mutlulukla’ yapabiliriz. Çünkü biliyoruz ki mutluluk zamanda asla kaybolmaz…


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis