VİZYONUMUZ

Atatürk’ün gösterdiği hedefe, Türk Milli Eğitim Sisteminin genel ve özel amaçları doğrultusunda ilerleyen, çağı yakalayabilmiş, kaliteli, güvenilir, tercih edilebilir, çeşitlenen eğitim taleplerini karşılayabilen  lider eğitim kurumu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Erkan Eğitim Kurumları “ata mirası”dır. Biz, bugün bu mirasın yarattığı sorumluluğun bilincindeyiz. Bu sorumluluk el atılan her alanda hep “en iyi” olma, “en iyi hizmet”i verme sorumluluğudur. Erkan Eğitim Kurumları, bu sorumluluk çerçevesinde bilime, insana ve insanın ürettiği emeğe saygı duyar.

Kurumumuz, Anayasada da ifadesini bulan Atatürk milliyetçiliğine bağlı, hem ulusal hem evrensel değerleri önemseyen, insan haklarına saygılı, özgür ve bilimsel düşünme gücüne sahip, dünyaya geniş bir pencereden bakabilen, sorumluluk duygusu yüksek, yaptığı işi seven ve bu işten zevk alan başarılı, yapıcı ve yaratıcı bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Erkan Eğitim Kurumları, çağdaş bir eğitim kurumu olarak yılların deneyimiyle bilimden aldığını bireye veren bir anlayışla hareket eder. Çağdaş eğitim anlayışı ve eğitim kurumları içinde hak ettiği farklı yeri ile kitlesel başarıyı hedefleyen kurumumuz bireyleri hayata hazırlamada da güvenilir bir rehberdir.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis