Erkan Bilgisayar İşletmenliği Kursu

Microsoft Office Temel Seviye Paketi hem Windows XP İletim Sistemi´nin temellerini hem de Office  uygulamalarının temellerini içerecek bir anlayışla hazırlanmıştır.

Bilgisayar kullanmayı hiç bilmeyen bir kişiyi sıfırdan alarak 160 saatlik eğitim paketi sonunda, günlük ofis ve belge işlerini bilgisayar yardımıyla yapabilen ve internetten verimli biçimde yararlanabilen bir kullanıcıya dönüştürmek hedeflenmiştir.

Gerek bilgisayarla tanışma fırsatı bulamamış kullanıcılar için gerekse bilgisayar kullanmayı bilmeyen personel için eziklik duymadan ve hiç zorlanmadan eğitim alabilecekleri bir paket sunmuş oluyoruz.

Bilgisayarı tanıma fırsatı bulamamış, kullanma şansı yakalayamamış ya da bilgisayara sırt çevirdiği için derin pişmanlık duymuş herkes hangi yaşta olursa olsun temel seviye paketine katılabilir.

Bilgisayar İşletmenliği proğramı kapsamında Hafta içi sabah, öğlen ve akşam, hafta sonu  sabah ve öğlen grup seçeneklerimiz mevcuttur.

Verilen eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı' nın düzenlemiş olduğu teori ve uygulama sınavı yapılmaktadır.Geçme  notu 45' tir.Bu sınavlardan geçer not alan adaylarımıza Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika düzenlenmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alan adaylarımız , Kpss tercihlerinde Bilgisayar İşletmenliği sertifikası istenen tüm tercihleri yapabilir, Kamu - Özel sektörde Bilgisayar İşletmeni sertifikası şartı aranan tüm işlerde çalışılabilirler.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis