Erkan Eğitim Kurumları

                                                                    

Erkan Eğitim Kurumları Atatürkçü düşünce doğrultusunda, düşüncelerini özgürce ifade eden, dünyaya sevgi ve barış penceresinden bakmayı amaçlayan, çağdaş gençliğin yetiştirilmesinde katkılarını esirgemeyen bir eğitim kurumudur.

"Zor Bizimle Kolaydır" sözünü slogan olarak benimsemiş olan Erkan Eğitim Kurumları, bugünkü başarısına ulaşma yolunda filizlenmenin ilk temelini Merhum Kurucumuz Sayın Hatip AVLAR kuruculuğunda 1989 yılında sürücü kursunu açarak başlatmıştır.

1989 yılında eğitime başlarken personel sayısı 10, ilk dönem aday sayısı ise 4 kişiden ibaretti. Kısacası zor yılların başlangıcıydı 1989. O zor günlerden bugünlere ulaşmadaki başarının temel anahtarı insanları önemsemekti. Önemsenmek insan ruhunun en temel ihtiyacıdır. Özel Erkan Eğitim Kurumları bu düşünceden yola çıkarak, insani değer yargılarına önem veren, akıl ve bilimin yol göstericiliğinde bilgiye ulaşmak için çaba sarf eden, hedeflerine doğru yürürken yılmayan, zirvede olmak için kendine güvenen insan olmanın ortamını hazırlar

                                                                                                                                                      Abdullah  HATİPOĞLU
                                                                                                                                     Yönetim Kurulu Başkanı